• 021-88854295
  • مشاوره و سفارش

شرکت تجهیزات و فناوری کاویان

محصولات کاویان

از آنجايي كه آب كليد اصلي حيات است در صورت آلودگي وكاهش، جايگزيني براي آن وجود ندارد. آلودگی آب در واقع به معنی از بین رفتن کیفیت آب و قابل استفاده نبودن آن می باشد. آلوده کننده های اصلی آب شامل عوامل بیماریزا، مواد آلی غیر زنده، فلزات سنگین، مواد شیمیایی آلی، رسوبات، گرما و مواد رادیواکتیویته می باشند. فاضلاب ها یکی از عوامل آلودگی محیط زیست هستند، شرکت تجهيزات و فن آوري كاويان با درک صحیح از چالش کمبود آب، ارزش حیاتی این عنصر ارزشمند خصوصاً در کشاورزی و صنعت و همچنین با علم به مفاهیمی همچون آب مجازی و استفاده از آب های نامتعارف، اقدام به انجام امور ذیل نموده است: طراحی پکیج های تصفیه آب شهری و صنعتی جهت دستیابی به حداکثر راندمان مصرف آب، بازچرخش آن در سیستم . تولید محصولات مرتبط با تصفیه آب و فاضلاب . مشاوره، طراحی و ساخت پکیج های تصفیه فاضلاب بهداشتی و صنعتی. برای اطلاع بیشتر از محصولات شرکت تجهیزات و فناوری کاویان محصولات زیر را مشاهده فرمایید .

دیفیوزر دیسکی حباب ریز

دیفیوزر دیسکی

در مرحله ‌هوازی یکی از ارکان مهم ، انتخاب پخش کننده‌ های هوا ( دیفیوزر حباب ریز ، دیفیوزر حباب درشت) می‌باشد. در روش‌ هوادهی عمقی به منظور انتقال و تزريق مناسب هوا به آب يا فاضلاب از دیفیوزرهای دیسکی حباب ریز و درشت استفاده میشود ، هر قدر حباب ‌هاي منتشر شده از دیفیوزر ها كوچكتر باشند، راندمان انتقال اكسيژن به آب به دلیل افزایش سطح تماس بيشتر خواهد بود . به همین خاطر شرکت کاویان دیفیوزر های حباب ریز را توصیه می کند ، جهت اطلاع بیشتر از انواع دیفیوزر ها و مشخصات فنی محصول لطفا وارد لینک زیر شوید .

از دیفیوزر های هوادهی بیشتر بدانیم


پکیج تصفیه فاضلاب با قابلیت دفن

پکیج های تصفیه فاضلاب در کاربرد های بهداشتی و انسانی ، صنعتی نقش مهمی دارد ، با توجه به طراحی ساختار پکیج ( فایبر گلاس ، فلزی ، پلی اتیلنی و یا کامپوزیت ) ، تجهیزات و فرایند تصفیه فاضلاب قیمت به صرفه ای دارد . فاضلاب ها یکی از عوامل آلودگی محیط زیست هستند. دیگر قادر به انجام این کار نخواهند بود و پساب‌های خروجی به آب‌های زیرزمینی میپیوندد و باعث آلودگی منابع آبی و خاک می‌گردند. استفاده از فاضلاب های پالایش شده به وسیله پکیج تصفیه فاضلاب برای مصرف های غیر خانگی مانند آبیاری، فضاهای سبز درون شهرها، جنگل کاری و شستشوی خیابان ها و کانال های فاضلاب اهمیت ویژه ای پیدا کرده است.

از پکیج تصفیه فاضلاب بیشتر بدانیم

دیفیوزر دیسکی حباب ریز
پکینگ مدیا ثابت

پکینگ مدیا ثابت

پکینگ مدیاها به دو گروه اصلی ثابت و معلق تقسیم بندی می شوند. در واحدهای هوازی و بی هوازی جهت افزایش میزان زیست توده Biomass و نیز کاهش حجم واحدهای تصفیه بیولوژیک استفاده از پکینگ مدیا توصیه می شود. در واحدهای هوازی استفاده از پکینگ مدیا باعث افزایش ظرفیت تصفیه خانه و نیز مقاومت تصفیه خانه نسبت به شوک های آلی می گردد.

از پکینگ مدیا ثابت بیشتر بدانیم


پکینگ مدیا شناور

در سایت های پرورش ماهی با استفاده از پکینگ مدیا می توان واحدهای پرورش ماهی را از حالت سنتی به نیمه مدار بسته یا مدار بسته تبدیل کرد. با انجام این کار امکان ورود آلاینده ها به واحد پرورش ماهی به حداقل کاهش یافته و همچنین به میزان زیادی در استفاده از آب صرفه جویی می گردد. در راکتورهای بی‌هوازی بخصوص در روش UASBاستفاده از پکینگ مدیاهای ثابت علاوه بر افزایش ظرفیت و مقاومت در مقابل شوک های آلی باعث جلوگیری از فرار لجن نیز می شود. در راکتورهای بی هوازی استفاده از پکینگ مدیاهای ثابت مفید بوده و بیشتر کارایی دارد.

از پکینگ مدیا شناور بیشتر بدانیم

دیفیوزر دیسکی حباب ریز

صفحه های لاملا ته نشینی

صفحات لاملا ( زلال ساز )

صفحات لاملا یا زلال ساز یکی از با صرفه ترین و کاربردی ترین روش های زلال سازی (جدا سازی) است، یکی از مراحل مهم تصفیه ی فاضلاب و آب های آشامیدنی بخش زلال سازی یا ته نشینی می باشد ، که از روش جهت ته نشینی و جداسازی املاح محلول شن ، ماسه ، لجن و بعضی از رسوبات شیمیایی استفاده میگردد ، جهت اطلاع از جنس ، مشخصات فنی قسمت ادامه مطالب را مطالعه بفرمایید .

اطلاعات بیشتر

دستگاه ازن ژنراتور

امروزه محصول ازن ژنراتور جهت حذف آلاینده و گند زدایی به کار میرود و به عنوان یک ماده اکسید کننده و گند زدا بودن در بخش های حذف آلاینده در سراسر دنیا استفاده می شود . ازن بسیار سریع و قوی در حذف مواد آلی و غیر آلی ، باکتری ها ، ویروس ها ، آفت کش ها ، کدورت ، بو ، مزه و رنگ ، ضد عفونی آب مزارع به کار برده میشود

اطلاعات بیشتر

بلوئر سه لوب

بلوئر سه لوب نوعی از دمنده های جابجایی مثبت هستند که عملکرد بلوئر ها (بلوئر سه لوب ) بصورت پیوسته مقدار ثابتی از گاز مکیده شده از قسمت مکش را با فشار به سمت خروجی بلوئر منتقل می نماید . در بلوئر های سه لوب مقدار گاز جابجایی در هر دور ثابت بوده و به حالت محفظه و بخش دوار شکل مرتبط میباشد .

اطلاعات بیشتر


خدمات کاویان

آب شیرین کن ها

تصفیه انواع آب‌های سطحی، آب چاه، آب دریا و آب‌های شور طراحی بر اساس نیاز مصرف‌کننده و کیفیت آب ورودی بهره‌گیری از بهترین فیلترهای اسمز معکوس (RO) و پمپ‌های طبقاتی

RO

طراحی و ساخت تصفیه خانه

فاضلاب ها یکی از عوامل آلودگی محیط زیست هستند. لذا بایستی آن ها را جمع آوری کرده و پس از پالایش و تصفیه به گردش آب در طبیعت باز گرداند . در واقع تخليه فاضلاب بطور مستقیم به داخل خاک به مرورخاصیت خاک را زایل نموده و پساب‌های خروجی به آب‌های زیرزمینی میپیوندد ، شرکت کاویان با هدف حفاظت از منابع آبی و استفاده مجدد از منابع آب، جلوگیری از آلودگی محیط توسط فاضلاب های آلوده و خطرناک محصولات و خدمات مختلفی در حوزه آب و فاضلاب ارائه میکند .

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت تجهیزات و فناوری کاویان میباشد. © 2020 .