• 021-88854297
  • مشاوره و سفارش

صفحات لاملا زلال ساز

 لاملا زلال ساز

کاربرد صفحات لاملا زلال ساز تصفیه آب

صفحات لاملا که اصطلاحا به دلیل عملکرد این محصول به آن زلال ساز هم میگوند ، یکی از مهم ترین ارکان تصفیه خانه آب های آشامیدنی و تصفیه خانه های فاضلاب واحد زلال سازی یا ته نشینی می باشد . که دارای کاربرد های زیادی از جمله :

1 - جمع کننده لجن

2 - جدا سازی فاضلاب از مواد معلق

3 - فاضلاب جدا سازی شده و ارسال به قسمت بعد

4 - لجن حاصل از زلال سازی

عملکرد لاملا زلال ساز

صفحات لاملا یا زلال ساز یکی از با صرفه و کاربردی ترین روش‌های زلال سازی (جدا سازی) است، که برای جدا سازی لجن، شن و ماسه و رسوبات آهکی در آب‌های سطحی، بعضی از رسوبات شیمیایی به کار می‌روند ، که باید قبل از ورود فاضلاب به بخش‌های مختلف تصفیه خانه حذف گردد. روند اقتصادی برای حذف این آلودگی، رسوب گذاری به وسیله این صفحات موازی ( صفحات لاملا زلال ساز ) است. TUBEdek® lamella clarifiers بر اساس یک اصل فیزیکی است. این صفحات مرکب از پروفیل‌های تکی هستند که به صورت یک ماژول تشکیل می‌شوند. این طرح میزان رسوب را با فاکتور 6 تا 15 متر مكعب در هر متر مربع افزایش می‌دهد، با نصب این صفحات با افزایش توانایی مخازن کوچک، هزینه‌ها کاهش می‌یابد. با نصب این صفحات بر اساس ابعاد مخازن و حوضچه ها، فرآیندهای تصفیه فاضلاب را بهینه سازی می شود. جهت تامین نیاز و قرار دادن در تمام قسمت‌ها با انتخاب طول و ارتفاع بلوک‌ها و ابعاد مختلف و با تغییر زاویه آنها می‌توان بر اساس شکل و هندسه مخزن تنظیم شوند.

لاملا زلالساز ته نشینی

مشخصات فنی صفحات لاملا زلال ساز

صفحات لاملا زلال ساز

جنس لاملا زلال ساز شرکت کاویان

جنس صفحات لاملا (صفحه زلال ساز ته نشینی ) PP پلی پروپیلن می‌باشد ، برای افزایش ظرفیت و ارتقاء راندمان مخازن ته نشینی و افزایش زلال سازی پساب خروجی تاثیر زیادی دارد و در ضمن برای راندمان بهتر اتصال بلوک های لاملا به یکدیگر به صورت جوش هستند و معایب اتصال با چسب را ندارند .

مزیت های صفحات لاملا ته نشینی کاویان ساخت ایران

افزایش ظرفیت تصفیه خانه های آب و فاضلاب

کاهش میزان مصرف مواد منعقد کننده و کمک منعقد کننده

ارتقا زلال سازی پساب خروجی از مخازن ته نشینی

استفاده از بهترین جنس مواد برای ساخت

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت تجهیزات و فناوری کاویان میباشد. © 2020 .