• 021-88854295
  • مشاوره و سفارش

شرکت تجهیزات و فناوری کاویان

پکیج تصفیه فاضلاب

پکیج تصفیه فاضلاب

پکیج تصفیه فاضلاب فایبر گلاس

شرکت تجهیزات و فناوری کاویان با نیرو های مجرب و متخصص خود افتخار این را دارد در عرصه طراحی و ساخت پکیج تصفیه فاضلاب فعالیت کند ، پکیج های تصفیه فاضلاب شرکت کاویان از خصوصیاتی برخوردار است عبارتند از : جنس فایور گلاس برای مقاومت در برابر پوسیدگی ، با قابلیت دفن برای اشغال فضای بسیار کم در ظرفیت های مختلف برای تصفیه فاضلاب بهداشتی و صنعتی به کار میرود برای مشاوره و سفارش پکیج تماس بگیرید.

پکیج تصفیه فاضلاب با قابلیت دفن

امروزه با توجه به پیشرفت های سریع مهندسی ، در حوزه تصفیه فاضلاب در سراسر جهان و نیز ارائه ی انواع مختلف روش های تصفیه فاضلاب با هزینه کم و اشغال کردن فضای کم نسبت به روش های سنتی شرکت تجهیزات و فناوری کاویان با استفاده از علم و تجربیات نیرو های متخصص خود پیشرو در صنعت تصفیه فاضلاب ، پکیج تصفیه فاضلاب پیشرفته ای در غالب پکیج های کاموزیتی در مدل های مختلف و دو نوع پکیج تصفیه فاضلاب ، پکیج های تصفیه فاضلاب دارای مزیت های خاصی هستند عبارتند از : جنس فایبر گلاس ، مقاومت در برابر پوسیدگی ، قابلیت دفن ( اشغال فضای بسیار کم ) ، در کاربرد های بهداشتی و صنعتی برای ظرفیت های مختلف تولید و به مشتریان محترم عرضه میگردد .

پکیج تصفیه فاضلاب با قابلیت دفن

فرایند تصفیه پکیج های تصفیه فاضلاب

فاضلاب شهری ، بهداشتی یا انسانی مربوط به فاضلاب تولیدی از واحد های مسکونی است . این فاضلاب بر اساس مطالعات انجام شده ضریبی در حدود 85% از آب مصرفی را تشکیل می دهد . امروزه به منظور دستیابی به استاندارد سازمان محیط زیست ، الزاماً از فرایند های تصفیه بیولوژیکی ثانویه استفاده می شود . از جمله بهترین و کار آمد ترین روش های تصفیه فاضلاب بهداشتی در پکیج تصفیه فاضلاب ، روش تصفیه A2O می باشد . این روش می تواند با اشغال کمترین فضای ممکن ، علاوه بر حذف ترکیبات آلی ، ترکیبات ازته و فسفره را نیز از فاضلاب جدا نماید . البته به منظور افزایش راندمان و افزایش شوک پذیری و کاهش لجن مازاد تولیدی ، پکینگ مدیا در واحد های بی هوازی ، انو کسیک و هوازی نیز استفاده خواهد شد . همچنین برای کاهش زمین لازم جهت واحد ته نشینی از صفحات لاملا های پلیمری نیز استفاده خواهد شد . این پساب با جمع آوری در یک مخزن متعادل ساز و همچنین جداسازی مواد معلق و قابل ته نشینی و تصفیه بیولوژیکی بی هوازی ، انو کسیک و هوازی با روش هوادهی گسترده ) (IFAS/EAAS قابل تصفیه می باشد . پساب بعد از تصفیه بیولوژیکی به حوض گند زدایی منتقل گردیده و به وسیله کلر مایع و یا گاز ازن ، گند زدایی جهت آبیاری فضای سبز ، استفاده در کشاورزی و یا بر اساس استاندارد سازمان حفاظت محیط زیست برای تخلیه به آب های سطحی آماده خواهد شد .

پکیج تصفیه فاضلاب

توضیحات بیشتر در مورت متعلقات پکیج تصفیه فاضلاب

واحد آشغالگیر درست سبدی ( Basket Screen) واحد تصفیه بی هوازی ( Anaerobic baffled reactor ) با قابلیت حذف بخشی از COD و ترکیبات فسفر ه از پساب خام واحد تصفیه انوکسیک ( Anoxic reactor ) جهت حذف ترکیبات نیتروژن دار از پساب واحد بیولوژیکی هوازی روش هوادهی گسترده و رشد چسبیده IFAS با قابلیت نسب مدیا به روش هوادهی عمقی بلوئر هوادهی Roots type ساخت Aerzen یا Robuschi آلمان و یا ساید چنل اروپایی FPZ ایتالیا و یا برند های مشابه با متعلقات کامل دیفیوزر هوادهی حباب ریز تولید و ساخت به دست شرکت تجهیزات و فناوری کاویان جنس ممبران از EPDM لوله ها و اتصالات از جنس لوله های فلزی و پلیمری برای خطوط انتقال هوا و پساب مخزن ته نشینی ثقلی استاتیکی مجهز به ایرلیفت پمپ جهت برگشت لجن و دفع لجن تابلوی برق کنترل اتوماتیک تجهیزات الکترومکانیکال با تجهیزات اروپایی با IP54 پکیج کامل کلرزنی با مخزن و پمپ تزریق هیپو کلریت کلسیم میتوان با افروزدن یک الی دو مخزن دیگر به پکج تصفیه اصلی همیشه میزان قابل توجهی آب تصفیه شده جهت استفاده در مصارف آبیاری فضای سبز و غیره به عنوان ذخیره در دسترس داشت ،

مزایای پکیج تصفیه با قابلیت دفن

• روش تصفیه Anoxic + MBBR (Move Bed Bio Reactor)

• کاملا اتوماتیک و بدون نیاز به اپراتوری فرآیندی

• بدون ایجاد بوهای مشمئز کننده

• قابلیت دفن و صرفه جویی در فضا

• بدون نیاز به عملیات ساخت ابنیه و آرماتور بندی

• تولید شده از پلیمرهای چند لایه و با جداره‌های بسیار قدرتمند

• پساب خروجی قابل تخلیه در اراضی کشاورزی و یا آبیاری فضای سبز (بر اساس استاندارد محیط زیست)

• مقاوم در برابر خوردگی و طول عمر بسیار بالا

• تخلیه لجن فعال اضافه در هرسال یک تا دو بار بین 1 تا 3 متر مکعب (لجن دفع شده به‌عنوان کود بیولوژیک پس از خشک کردن قابل استفاده در فضای سبز و کشاورزی است)

ظرفیت های پکیج تصفیه فاضلاب

پکیج تصفیه فاضلاب

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت تجهیزات و فناوری کاویان میباشد. © 2020 .